Fotografia Piaseczno
Studio fotograficzne Piaseczno
Zdjęcia na papierze fotograficznym

Bella Foto Piaseczno

Jesteśmy laboratorium fotograficznym, które nieprzerwanie prowadzimy od ponad 30 lat. Staramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, oferując najlepsze usługi fotograficzne w Piasecznie.

Jeśli  do nas trafiłeś to zapraszamy do zapoznania się z usługami, które możesz u nas wykonać:

Co robimy?

Odbitki na papierze fotograficznym (cyfrowe oraz analogowe) do formatu 30×45 cm.

U nas wykonasz zdjęcia na papierze fotograficznym w formacie od 9x13cm. do 30x45cm. W ofercie coś dla prawdziwych koneserów sztuki fotograficznej, papier który wygląda jak ten ze starych forotgarfii, a także papier, który wyjątkowo oddaje nasycone kolory.

Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia do dowolnego dokumentu, zdjęcia biometryczne, zdjęcia do legitymacji, zdjęcia do CV, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do wiz, a także zdjęcia do dokumentów dla niemowlaków i małych dzieci. Jesteśmy również mobilni, dla osób które nie mogą do nas dotrzeć mamy w ofercie zdjęcia do dokumentu w domu klienta. Wystarczy zadzwonić i umówić spotkanie. Standardowe zdjęcia wykonujemy w miarę możliwości od ręki, czyli w 10-15 min. Pamiętaj by do zdjęcia się przygotować. Jeśli chcesz wykonać zdjęcia niestandardowe przygotuj niezbędne informacje rozmiar, ustawienie (półprofil, na wprost), rozmiar w pikselach, jeśli potrzebujesz zdjęcie w wersji cyfrowej. Jeśli chcesz mieć dobre zdjęcie przygotuj się do niego, wybierz ubranie, w którym czujesz się dobrze, zadbaj o makijaż i nienaganną fryzurę. Przy sesjach zdjęciowych pracuje cały sztab ludzi, którzy dbają o wygląd modelki/modela.

Przegrywanie kaset VHS/ archiwizacja kaset VHS

Masz w piwnicy pudła z kasetami i nie wiesz jak je odtworzyć? Zapraszamy do nas! Przegramy Twoje kasety VHS ze wspomnieniami na płytę. Akademie z przedszkolnych lat Twojego dziecka, wesela z lat 90! Wspomnienia wrócą, zapraszamy!

Renowacja starych fotografii

Renewacja starych fotografii nigdy nie była tak odstępna jak teraz. Możliwości techniczne pozwalają nam odnawiać stare fotografie. Dla każdego z nas zdjęcia sprzed lat to niesamowita pamiątka. Niektóre są w złym stanie, są zniszczone, zalane. Przynieś do nas zdjęcia, które są do odnowienia, zapytaj co da się zrobić. Mamy również dostępny papier fotograficzny, który wygląda jak ten sprzed lat. Także klimat zdjęć „vintage” zostanie zachowany.

Fotografia nagrobkowa

Mało jest miejsc gdzie wykonasz taką usługę. Dlaczego? Bo pomimo postępu technologicznego, dalej ten zdjęcia wykonuje się w tradycyjny sposób. Współpracujemy właśnie z takim zakładem, gdzie technikę wykonywania tych zdjęć przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Masz zdjęcie na papierze, w wersji cyfrowej? Wymaga ono retuszu, kadrowania? Przynieś je do nas, przygotujemy je do odpowiedniego formatu.

Sprzęt

Pracujemy na najlepszej jakości dostępnym sprzęcie. Aparaty fotograficzne z optyką Nikon, bezlusterkowce z optyką Sony, kamery GoPro, rejestratory dźwięku ZOOM, DJI, studio fotograficzne wyposażone w lampy Elfo, minilab Noritsu, drukarki i skanery Epson, kopiarka Konica-Minolta.